درباره نماد فرآیند صبح

شرکت نماد فرآیند صبح با پشتوانه تجربه ۱۵ ساله در تولید و عرضه انواع غلات صبحانه، میوسلی و پودر سوخاری با برند پنگوئن، همواره تلاش نموده است تا با بهره مندی از دانش نوین و برخورداری از تجهیزات و ماشین آلات به روز، با ایجاد تنوع در محصولات تولیدی، پاسخگوی طیف گسترده تری از مشتریان باشد.

شرکت نماد فرآیند صبح بعنوان یکی از شرکتهای زیرمجموعه هلدینگ نماد صنعت پارس با توسعه خطوط تولید، تجهیزات و ماشین آلات تولیدی، علاوه بر تولید محصولات اصلی کارخانه، در سال 1400 نسبت به راه اندازی خطوط تولید بادام زمینی روکش دار بسته بندی و انواع انرژی بار اقدام نمود.

این شرکت از ابتدای فعالیت خود با هدف کسب سهم مناسب از سبد محصولات غلات حجیم شده و انواع انرژی بار، نسبت به توسعه کانالهای فروش خود اقدام نموده است. به گونه ای که در حال حاضر تقریباً با تمامی فروشگاهها زنجیره ای سراسری و بسیاری از فروشگاههای زنجیره ای محلی قرارداد فروش منعقد نموده است و محصولات ما با برند پنگوئن در تمامی شهرهای کوچک و بزرگ و حتی در دور افتاده ترین نقاط کشور در دسترس مشتریان گرامی می باشد.

بزرگترین فروشگاههای زنجیره ای کشور از جمله افق کوروش، هایپراستار، هایپرمی، شهروند، رفاه، اتکا، هایپرسان، جانبو و فروشگاههای اینترنتی از جمله دیجی کالا، اسنپ مارکت، اُکالا، تیمچه، به روزرسان و … از جمله مراکز عرضه محصولات پنگوئن می باشد.

ارزش های بنیادی ما

شرکت نماد فرآیند صبح در حوزه فعالیت خود، به سلامت افراد جامعه و مقدم دانستن ارزش وجودی انسان بر تمامی شاخص های کسب و کاربه طور جدی پایبند می باشد. این شرکت موارد زیر را به عنوان ارزشها و اولویتهای اخلاقی مد نظر دارد:

کیفیت

تعهد به تولید و عرضه محصولات با کیفیت بعنوان اصلی ترین شاخصه در تمامی مراحل تولید از انتخاب مواد اولیه تا فرآوری، بسته بندی و عرضه محصول

مشتری مداری

احترام به انتخاب مشتری، تعهد به درک صحیح نیازهای مشتریان و تلاش در راستای برآورده نموده انتظارات مشتریان در سه ضلع مثلث مشتری مداری شامل کیفیت مطلوب، قیمت مناسب و سهولت دسترسی در خرید محصول

پایبندی به اصول

صداقت و درستکاری با در نظر گرفتن منافع همه‌ی ذی‌نفعان، پایبندی به قوانین جاری کشوری، تعهدات مالی و رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای در کسب و کار

ارتباط سودمند دوجانبه

ارتباط سودمند دوجانبه با مشتریان بعنوان سرمایه های اصلی برند، تامین کنندگان و شرکای تجاری

گواهینامه ها