صنایع غذایی

غلات غنی شده

گروه غلات صبحانه

گروه محصولات غلات صبحانه شامل انواع کرن فلکسهای با طعمهای مختلف از جمله مرن فلکس شکلاتی، کرن فلکس عسلی، بالشتی صبحانه کاکائویی، کوکوپافس و …. می باشد. همچنین انواع میوسلی ها که از انواع غلات حجیم شده به همراه انواع میوه های خشک و مغزها تشکیل شده است در این گروه محصولات قرار می گیرد. محصولات میوسلی تولید شرکت شامل میوسلی های موز و عسل، ورزشی، میوه ای، شکلاتی و بدون شکر می باشد.

energy

گروه انرژی بار

این گروه از محصولات با استفاده از ترکیب انواع مغزها با غلات حجیم شده بعنوان یک میان وعده مغذی به بازار عرضه می شود. ایجاد تنوع در قیمت و طعم بعنوان راهکاری برای پوشش گسترده تر طیف مشتریان مورد توجه شرکت بوده و در حال حاضر انرزی بار با مغز پسته، انرژی بار سه مغز، انرژی بار بادام زمینی با طعمهای کارامل، توت فرنگی و موز در سبد محصولات شرکت قرار دارد

Toasted flour

گروه پودر سوخاری

تولید پودرسوخاری با فرآیند اکسترودری بعنوان فرآیندی نوین، تولید و عرضه محصول پودر سوخاری در طیف متنوعی از سایز و تردی را شامل می شود . این محصول در حال حاضر در طعمهای مختلف شامل پودر سوخاری با ادویه مخصوص، پودر سوخاری با ادویه های مرغ، ماهی و میگو و ادویه تند، در شرکت نماد فرآیند صبح با انتخاب با کیفیت ترین مواد اولیه تولید و عرضه می گردد.

Coated peanuts

گروه بادام زمینی روکش دار

انتخاب بادام زمینی با کیفیت و یکدست و استفاده از بهترین و تخصصی ترین انواع مواد اولیه برای پوشش دهی مناسب منجر به تولید و عرضه محصول بادام زمینی با طعم و تردی مناسب گردیده است که بعنوان تنقلات و میان وعده سالم مصرف می گردد. ایجاد تنوع در طعم دهی محصولات تولیدی شامل طعمهای باربیکیو، کچاپ، سرکه نمکی، فلفلی، پنیری و پیاز جعفری با استفاده از طعم دهنده های طبیعی، باعث شده است تا این شرکت بتواند پاسخگوی نیاز مشتریان با هر نوع سلیقه و ذائقه باشد.

تولید مواد اولیه شرکت ها

2

تولید انواع توپی کریسپی

تولید انواع توپی کریسپی در انواع سازها و رنگها توسط شرکت نماد فرآیند صبح، نیاز بسیاری از شرکتهای تولید کننده محصولات شیرینی و اسنک را در حوزه تأمین مواد اولیه مرتفع نموده است. فرآیند تولید خاص این نوع محصولات، ما را قادر می سازد که با بهره گیری از با کیفیت ترین مواد اولیه، انواع توپی کریسپی را بر اساس درخواست و نیاز مشتری تولید و با بهترین کیفیت به مشتریان عرضه نماییم

بازرگانی

بادام زمینی

واردات بادام زمینی

واردات بادام زمین از کشور هندوستان در سایزهای مختلف و وسواس در انتخاب محصولات خریداری شده ما را قادر ساخته است تا بتوانیم محصولی کاملا یکدست و سایزبندی شده را بدون هرگونه ناخالصی به مشتریان خود عرضه نماید.